RK Kľúč
RK Kľúč Viac ako 25 ročné skúsenosti na realitnom trhu
RK Kľúč
RK Kľúč Kompletný právny servis vrátane odovzdania nehnuteľnosti
RK Kľúč
RK Kľúč Profesionálny prístup
RK Kľúč
RK Kľúč Odkupujeme nehnuteľnosti v hotovosti
RK Kľúč
RK Kľúč Istota pri kúpe aj pri predaji nehnuteľnosti
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Rkkluc- predaj záhrady s chatkou v Kamennom mlyne

Cena:
29 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Ulica: Kamenný Mlyn
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 17 m2
Plocha pozemku: 264 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:9879854632435869

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Rkkluc- ponúkame na predaj oplotenú záhradku v osobnom vlastníctve v katastrálnom území Biely Kostol, záhradkárska oblasť Kamenný Mlyn - JAMY (dostupnosť je autom až k záhradke, prípadne autobusom na hlavnú cestu a následne peši približne 7 minút). Na pozemku je záhradná chatka drevenej konštrukcie, ktorá bola v roku 2019 ošetrená, naimpregnovaná a obložená OSB doskami, pre zvýšenie jej odolnosti voči poveternostným podmienkam ako aj na predĺženie jej životnosti. Chatka má zastavnú plochu 17m2, rozmery cca 4x4 metre, je podpivničená a zastrešená plochou strechou. Podlaha v interiéri je PVC. Z prednej strany sú vstupné dvere a dvojkrídlové okno, ako aj prístrešok o rozlohe 5x3 metre, vyložený betónovými kockami o rozmeroch 50x50cm. Zo zadnej strany je pristavaná komora, zo strán sú dve malé náraďovňe (z jednej je vstup do pivnice) a suché WC.
Pozemok je rovinatý, má rozlohu 264m2 pričom rozmery sú cca 7,3x36,5 metra. V chatke je natiahnutá elektrika, ale možnosť pripojiť sa je aj pri vstupe na pozemok. 2/3 dĺžky pozemku sú skôr relaxačné, nachádza sa na nich chatka, trávnik a ohnisko, zvyšná 1/3, ktorá sa nachádza bližšie k príjazdovej ceste má niekoľko ovocných stromov (jablone, čerešňa, slivka, hruška, broskyňa a dva kríčky ríbezlí). Rekreačná a stromová časť sú oddelené malým dreveným plôtikom. Vedľa chatky rastie tiež mäta, medovka a pážitka.
Pred záhradkou je pozdĺž príjazdovej cesty rozšírený priestor pre možné zaparkovanie až dvoch áut. Za cestou je prístup k potoku Parná, do ktorého ja natiahnutá hadica, na ktorú sa napája čerpadlo (je zahrnuté v cene). Na pozemku je možné vykopať aj studňu (investícia do cca 1000eur). V priestore pri potoku sa nachádza aj sud na pálenie.
Daň z nehnuteľnosti je 19,04 €/ rok, susedské vzťahy sú veľmi dobré.
Cena: 29 900 Eur
Michal Baran - 0905 857 580

Maklér:

makler
Maklér:Michal Baran
Telefón:0905857580
E-mail:rkkluc-ZVNC-rkkluc.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.